דף הבית | אודות | צור קשר

 


 זקוק לעזרה?

צור קשר

שם מלא:

טלפון:
דוא"ל:
 

מהמדיה

כתבה על דני רון


 

 

 


בתיה מלמד עיתון לאישה

רוצה לקבל מידע
על אורח חיים בריא?

הרשם עכשיו לניוזלטר 
של מרכז אדיב

דוא"ל

שם   

 התרופות ההומאופתיות מעודדות את מנגנוני הריפוי הטבעיים של האדם ובכך מסייעות לו לחזור למצב של איזון ובריאות. את ה"רמדיס" מכינים ממגוון חומרים מעולם המינרלים (מלחים, מתכות, גזים וכו'), מעולם הצמחים ובע"ח. 

תהליך הכנת ה"רמדיס" Remedy או כ"תיקון"- מתבצע באמצעות סדרת מיהולים וניעורים מדויקים, שנועדו להעצים את כוחות הריפוי שבהם. בשיטת הכנה זו ריכוזי החומר הולכים וקטנים כך שאין סכנת הרעלה או תופעות לוואי. הרמדי, עדינה ובטוחה לשימוש  גם לתינוקות רכים, נשים בהריון, נשים מניקות, במהלך הלידה וכו'.  כמו כן הן כשרות מבחינה הלכתית לפי "בטל בשישים". 


* התרופות ההומאופתיות נבחרות בקפידה על סמך התאמה למכלול האדם, וכשהן ניטלות בהכוונת ומעקב הומאופת קלאסי מקצועי- הסיכויים לתופעות לוואי הם קלושים. יש לציין שבאחוז קטן של המקרים תתכן החמרה קצרה לאחר נטילת הרמדי, זהו שלב מוכר וצפוי כחלק מתהליך ההחלמה. שיחה עם המטפל יכולה לכוון והרגיע.  * חשוב להדגיש שנטילת תרופות הומאופתיות ללא הנחיה של הומאופת מוסמך, יכולה במקרה הטוב לא  להביא לתוצאות ובמקרה הרע, בפרט אם ניטלות באופן יומי ולאורך זמן- לגרום לאי נעימות מבחינה בריאותית. 

 

כל הזכויות שמורות © למרכז אדיב להומאופתיה קלאסית

טיפול בדיכאון, אוטיזם


 

Ez WebSite