דף הבית | אודות | צור קשר

 


 זקוק לעזרה?

צור קשר

שם מלא:

טלפון:
דוא"ל:
 

מהמדיה

כתבה על דני רון


 

 

 


בתיה מלמד עיתון לאישה

רוצה לקבל מידע
על אורח חיים בריא?

הרשם עכשיו לניוזלטר 
של מרכז אדיב

דוא"ל

שם   

 

הומאופתיה במרכז אדיב בואו, ותיהנו מאיכות חיים משופרת:

יותר בריאות, יותר שמחת חיים, יותר איזון ושקט נפשי, מערך חיסוני תפקודי חזק יותר, חוסן נפשי, בכל גיל (מתינוקות רכים ועד הגיל השלישי), ובכל מצב (בעיות פיזיות ונפשיות, כרוניות או אקוטיות).

הומאופתיה הינה שיטת רפואה משלימה, שמטרתה לקדם אורח חיים בריא. 

הומאופתיה כשיטת רפואה משלימה, יכולה להוות תחליף לטיפולים תרופתיים, למנוע ניתוחים וללוות תהליכים כמו הריון ולידה.

לקריאה נוספת על שיטת רפואה משלימה - הומאופתיה

כל מה שרציתם לדעת על השפעת. "מרכז אדיב בטלויזיה" - גישה הוליסטית לטיפול בשפעת ועל חיסון וטיפול הומיאופתיים למחלה הנגיפית.


מהו צילום הילה קירליאני  להזמנות: 6476000 03
(רפואת תדרים)

קריאת האנרגיות של צילום ההילה הקירליאני מראה את התפרצות האנרגיה בקצות אצבעות הידים והרגליים, שהם קצותיהם של ערוצי אנרגיה בגוף. חסימות אנרגטיות בגוף, שבעתיד עלולות להתפתח למחלות בגוף עצמו.

אצבעות הרגלים משקפות את המטבוליזם בגוף ואצבעות הידיים משקפות את כל רבדיו של האדם ולפיכך את מצבו בכל המישורים: פיזי מנאטלי ונפשי.


הומאופתיה 24 שעות ביממה


המוקד לרפואה דחופה הומאופתית, היחיד בישראל, בליווי רופא MD , מציע טיפול חרום הומאופתי 24 שעות ביממה,7 ימים בשבוע במצבים דחופים של דלקות חריפות (אוזניים, גרון וכו'), מחלת חום בילדים, שפעת, מכאובי גוף ונפש כולל מקרי חבלה המצריכים מענה מיידי.

השירות במוקד ניתן על-ידי הומאופת מנוסה ומקצועי (מוסמך ע"י האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית) ורופא זמין, במידת הצורך. המוקד מצויד במלאי גדול של תרופות הומאופטיות, בפרט, עבור טיפולים אקוטיים ומצבי חירום שונים. 

מוקד הומאופתי אדיב 24 שעות ; כולל יחידת טראומה ניידת בליווי רופא המספקת שירותי טיפול הומאופתיים במצבי חירום בבתי חולים כולל בטיפול נמרץ, לאחר תיאום עם המוסדות והצוותים הרפואיים. 

לקבלת שירות  מוקד הומאופתי אדיב 24 שעות התקשרו: 03-6476000 .

לפרטים נוספים על השירות הייחודי והחדשני של מוקד הומאופתי אדיב 24 שעות , כולל, דרכי הגעה ואופן ההתקשרות.

לקריאה נוספת אודות אדיב, החזון, המטרות והדרךמרכז אדיב – לראות את התמונה השלמה

במרכז אדיב אנו משלבים בין עולם הרפואה המערבית ובין התפיסה ההוליסטית. השילוב הייחודי בא לידי ביטוי לא רק בטיפולים כי אם גם בתכני הלימוד המוצעים במסגרת מחלקת הלימודים של המרכז.

אנו מציעים קורסים, הרצאות ותכנים מקצועיים  לקהלי יעד מגוונים. מטרת הקורסים וההרצאות להעשיר את הידע והמיומנות הכרוכה באורח חיים בריא וברפואה משלימה.


תכני הלימוד המקצועיים כוללים: לימודי המשך בתחום של הומאופתיה, הבנה של מבנה הגוף הבריא (אנטומיה), מנגנוני תפקוד (פיזיולוגיה), הכרה של עולם המחלות (פתולוגיה) וידע בתהליכי גדילה והתפתחות.

לקבלת פרטים נוספים אודות קורסי ההכשרה והתכנים הלימודיים המוצעים במרכז אדיב

 

 

כל הזכויות שמורות © למרכז אדיב להומאופתיה קלאסית

טיפול בדיכאון, אוטיזם


 

Ez WebSite