דף הבית | אודות | צור קשר

 


 זקוק לעזרה?

צור קשר

שם מלא:

טלפון:
דוא"ל:
 

מהמדיה

כתבה על דני רון


 

 

 


בתיה מלמד עיתון לאישה

רוצה לקבל מידע
על אורח חיים בריא?

הרשם עכשיו לניוזלטר 
של מרכז אדיב

דוא"ל

שם   

 

טיפול באוטיזם וב - PDD

אוטיזם , PDD והטיפול ההומאופתי

דני רון , RCHom

מהו אוטיזם ?

המקור במילה היוונית " אוטוס " (=עצמי) אפשר לומר "ההתייחסות לעצמי - ההתכנסות פנימה". הצופה מהצד באוטיסט יאמר לכם: הפרעת אישיות פסיכולוגית, מופנמות, התנתקות, חשיבה ודיבור בעלי אופי פנטסטי-חלומי-אסוציאטיבי, אפקטיבי-אימפולסיבי-אגרסיבי, ( תסמונת אספרגר ) אי שקט רגזני, התקפי צחוק ובכי, אלימות, הכאה עצמית, אובססיביות, כפייתיות, פדנטיות-לכלוך, סדר-בלגן, הפרעת התפתחות של הילדות הנחשבת למולדת ומופיעה בעיקר כבר בשנת הילדות הראשונה, חריגות, דחייה של ניסיונות התקרבות, תקשורת לקויה עד אפסית, הפרעה בתהליך התפיסה, אני יכול להמשיך כך עוד ועוד אך אין טעם. המומחים רבים מדי (עד כדי הכחשה וסתירה) ויש יותר מדי מורכבות וספקולציות חסרות טעם. 

במה ההומאופתיה יכולה לעזור?

אשתדל מניסיוני כאב לילד אוטיסט (מקסים) וכמטפל הומיאופת בילדים אוטיסטים וילדים המוגדרים כ- PDD או PDD NOS ,להסביר בצורה פשוטה את האמת ההומאופתית:
הטיפול ההומאופתי עוזר באופן משמעותי באוטיזם וב -  PDD , עד כדי מעבר הילד מגן מיוחד לגן או לבתי ספר רגילים. ההומאופתיה מסבירה מנקודת ראותה את האוטיזם ואת  הPDD  כנסיון של האורגניזם להגן על עצמו אינדיווידואלית! כל עובר, עוד בתהליך התהוותו הראשוני מרגע הביוץ ברחם, מקבל מטענים מסוימים (פיזיים ומטאפיזיים) ותמורות רבות ומגוונות. אם משהו משתבש ברגע זה או ברגע הלידה והינקות, אזי שרשרת אירועים, ולעיתים רק דבר אחד, יובילו לאוטיזם. לכל אחד מאתנו יש נטייה אוטיסטית "בארסנל" ההגנה שלנו, ( גם מחלת סרטן, סכרת או כל דבר אחר ), אך כדי שנטייה מסוימת תפרוץ החוצה, יש צורך בתנאים מסוימים, וכאשר תנאים אלו יתרחשו, התרחיש האוטיסטי יופיע.

תגובת אלו"ט

דוברת אגודת אלו"ט (האגודה לאוטיזם), הגב' רותי סיוון: "התחלנו לעבוד בשיטת ההומאופתיה באלו"ט לא מזמן. אנחנו מעודדים את הטיפול ההומאופתי כטיפול סביבתי לאוטיזם שלא בא במקום הטיפול הפרא-רפואי. לדוגמא: אם הילד צורח כל הזמן והטיפול ההומאופתי מרגיע אותו, אז הרבה יותר קל לטפל בטיפול הפרא-רפואי. כמו-כן, אם הילד סובל מנדודי שינה ומערנות מוגברת כחלק מבעית האוטיזם והטיפול ההומאופתי עוזר לו בשינה, מובן שקל יותר לאחר מכן להגיע אל הילד.
אני חייבת לציין כי הורים טענו כי הטיפול ההומאופתי עזר מאוד לילדם האוטיסט, ויש ברשותנו אף מכתבי תודה רבים. אולם יש גם משפחות שטענו שהטיפול לא עזר ונשרו. אנחנו באלו"ט אפשרנו את הטיפול ההומאופתי כדרך נוספת שעשויה להועיל, כיוון שהאוטיזם הוא עדיין אניגמה, ולרפואה אין תשובות. ואכן, בטיפול ההומאופתי היו הצלחות, והורים רבים היו מרוצים. שווה לנסות.

 

אוטיזם ושפת החיות - להורדת המאמר המלא 

 

 

הומאופת אבא לאוטיסט מספר על החוויה שלו 

 

 

 

כל הזכויות שמורות © למרכז אדיב להומאופתיה קלאסית

טיפול בדיכאון, אוטיזם


 

Ez WebSite