דף הבית | אודות | צור קשר

 


 זקוק לעזרה?

צור קשר

שם מלא:

טלפון:
דוא"ל:
 

מהמדיה

כתבה על דני רון


 

 

 


בתיה מלמד עיתון לאישה

רוצה לקבל מידע
על אורח חיים בריא?

הרשם עכשיו לניוזלטר 
של מרכז אדיב

דוא"ל

שם   

 

קנדידה ותופעת סנדרום "הרסן-הכפול"/ דני דושן רון

עילאי בני בכורי נולד ב 1996 וב1998 אובחן כסובל מאוטיזם קלאסי, במקום לקרוס החלטתי לקום להילחם במגפה האוטיסטית. ב 1999 הקמתי באלו"ט (האגודה לילדים אוטיסטית בישראל) קליניקה הומאופתית התנדבותית לטיפול באוטיזם.

 

שוב חוזרת הקנדידה - אלא שעכשיו יש פתרון ומחקר

קנדידה היא פטריית שמר שמתרבה בגוף כחלק ממחלות "החיים המודרניים". שילוב של זיהום סביבתי והחלשות מערכת החיסון מאפשרים לה לשגשג באזורים שונים בגוף כדוגמת פלורת המעיים ורירית הנרתיק (וכן אוזניים, אף, דרכי השתן ובמקרים מסוימים פולשת לדם) ולייצר מגוון תסמינים

 

שושנת יריחו - הטיפול הקונבנציונלי והאופציה ההומאופתית

שושנת יריחו, או בלועזית לישמניאזיס, היא מחלה הנגרמת על ידי טפיל הלישמניה (Leishmania), אשר מועבר אל האדם בעקיצה של זבוב החול. קיימים זנים שונים של המחלה ברחבי העולם, בישראל נפוץ זן L.Major (ולאחרונה L.Tropicana האלים יותר) באזור בקעת הירדן (כולל איזור יריחו ומכאן שמה), בנגב, בערבה, אזור ניצנה ואף דיווחים מאזורים עירוניים כמו טבריה ומעלה אדומים.

 

פריצת דרך בבריאות

"פריצת דרך" משום שלא מדובר בעוד תרופה או משחה חדשה על המדף, אלא שינוי של ממש בגישה, באופן הטיפול ובהתאמה- בהצלחת הריפוי, שינוי אמיתי בבריאות.

 

מחשבות על חיסונים

 דילמת החיסונים משקפת שינוי מהותי שעובר על עולמינו, שינוי הרבה יותר גדול מהשאלה "האם לחסן או לא לחסן". כמו כל שינוי שהוא מעבר מתפיסת עולם אחת לאחרת, גורם להתנגדויות ואף לזעזועים המלווים לא פעם בהרבה אמוציות.

 

שמן (hemp) קנביס

קוקטייל של חומצות שומן חיוניות EFA  (essential fatty acids) שמכיל חומצת שומן 3-6-9 מצליח לשפר קשב, ריכוז, התנהגות וכישורים קוגניטיביים אצל ילדים הסובלים מבעיות אלו וכדומה. מחקרים חדשים מראים שתוך שלושה חודשים מתהליך הטיפול בקוקטייל, ילדים הציגו שיפור ניכר לעומת ילדים אחרים שקיבלו שמן צמחי – רגיל בלי חומצות שומן חיוניות ולכן בקבוצת הביקורת לא נראה שום שיפור לחיוב בשום פרמטר.

 

 

ראש השנה כהזדמנות להתחדשות

עבור חלק מהאנשים חגי ומועדי ישראל מהווים זמנים עם משמעות רוחנית ועבור אחרים הם לא יותר מנקודות ציון בלוח השנה. מה שבטוח שזו הזדמנות לעצור את "זרם החיים", לעשות סיכום קצר ולבדוק מה רצוי להשאיר מאחור ומה ממשיך איתנו הלאה.  

 

פיברומיאלגיה – התסמונת הלא מוכרת

אם את/ה סובל/ת מכאבים לא מוסברים במקומות שונים בגוף והרופאים לא מוצאים כלום, ייתכן שאת/ה סובל/ת מתסמונת פיברומיאלגיה.

 

    לדף הקודם   1 2 3    לדף הבא   

 

כל הזכויות שמורות © למרכז אדיב להומאופתיה קלאסית

טיפול בדיכאון, אוטיזם


 

Ez WebSite