דף הבית | אודות | צור קשר

 


 זקוק לעזרה?

צור קשר

שם מלא:

טלפון:
דוא"ל:
 

מהמדיה

כתבה על דני רון


 

 

 


בתיה מלמד עיתון לאישה

רוצה לקבל מידע
על אורח חיים בריא?

הרשם עכשיו לניוזלטר 
של מרכז אדיב

דוא"ל

שם   

 
 
הילדים של דני - דני רון מגיפת האוטויזם

דני רון מטפל באמצעות הומיאופתיה ו"גישור רוחני"- שזאת ההגדרה שלו ל"תקשור".
המומחיות שלו: ילדים.

 

דני רון הוא הומאופת מכוכב אחר. נשמה. במשך תקופה ארוכה (וברשותם של המטופלים) זכיתי לצפות בעבודת הקודש שלו, והכרתי מרפא עם אנרגיה של הר געש, שהאהבה הזורמת ממנו מציפה, מנחמת ומחבקת ללא גבול.

דני רון מטפל באמצעות הומיאופתיה ו"גישור רוחני"- שזאת ההגדרה שלו ל"תקשור".
המומחיות שלו: ילדים.

דני רון הוא הומאופת מכוכב אחר. נשמה. במשך תקופה ארוכה (וברשותם של המטופלים) זכיתי לצפות בעבודת הקודש שלו, והכרתי מרפא עם אנרגיה של הר געש, שהאהבה הזורמת ממנו מציפה, מנחמת ומחבקת ללא גבול. ובתוך כל זה הוא גם איש של אמת. נקודה. אם אתם צופים בסדרה "פלפלים צהובים" (ערוץ 2), לא תשכחו את הסצנה שבה אמו של הילד שהוגדר כ-PDD מנסה להתכחש לאמת הזאת בכל כוחה. ראיתי את דני רון מטפל בילד בן 9 שסבל מהרטבת לילה, והתהליך היה מרתק, חכם ומשמח. למה משמח? כי הבעיה התבררה , טופלה וחלפה. אבל לא פעם האמת היא קשה וכואבת. ככה זה. בוודאי כשמדובר באוטיזם, על כל הספקטרום שלו, ודני לא רק מומחה בתחום אלא גם , ואולי בעיקר, אבא של עילאי בן ה 14 (הבכור מבין ארבעת ילדיו) שכבר בגיל שנה ושמונה חודשים הוגדר כאוטיסט.
"רבים מההורים שבאים אליי" הוא מספר "בטוחים שבחרתי ברפואה המשלימה בעקבות ההתמודדות עם הטיפול בבני. זה לא נכון. אני הומאופת כבר עשרים שנה. ויחד עם זאת, נכון שעילאי הוא זה שהעלה אותי מעלה מעלה אל המקום בו נעשיתי כלכך אכפתי לסבל האנושי."

ויש בו עוד משהו ואפילו מהותי: היכולת הנדירה לאבחן במדוייק, שדני קורא לה "גישור רוחני". כששואלים אותי איך אני מגדיר את הייחוד שלי כמרפא" הוא אומר, "אני מסביר שאני רואה את עצמי כמגשר רוחני. אולי זהו החידוש ושוני. משום ה אני לא מגדיר את עצמי כמתקשר, אבל אני מודה שניחנתי ביכולת 'לראות' את הרובד הרוחני. כלומר התברכתי בכישרון לזהות את השורש, שמעבר למילים. אותו מקום, שכאשר נוגעים בו מתחיל תהליך של שחרור וריפוי. אצל כל אד מהמטופלים שלי אני מוצא את הנקודה הזאת, מביא אותו אליה ומשם אנחנו ממשיכים. לדוגמא, אמא שבאה עם ילדה אוטיסטית, והמילים הראשונות שלה התייחסו לפה של הילדה. 'הפה שלה', היא אומרת לי 'מוזר כזה יש בו כל הזמן רוק..' ובעוד היא מדברת אני מקבל את התובנה, ואז מגיעים מהר דברים שפגעו בה ויצרו טראומה. בינגו. כלומר, התרחש גישור רוחני, קיבלתי מידע על נקות החיים שבה התחולל בה השינוי, ויכולתי לתת את התרופה הכי מדוייקת."

כרוניקה: זה שנים עובד דני רון במרכז א.ד.י.ב (שבו מטפלים ברפואה משלימה אינטגרטיבית). בעבר היה, בין השאר, הומאופתט ראשי של קופת חולים "לאומית", ולימד סטאג'רים מבתי ספר שונים. הוא מטפל בכל קשת המחלות – בעיות, ונחשב למומחה בטיפול הומאופתי בילדים אוטיסטים ובילדים עם לקויות תקשורת שונות (PDD , ADHD , ADDׂ) הוא גם הקים רשת של מרפאות לטיפול באוטיזם בכמה סניפים של אלו"ט (האגודה הלאומית לילדים אוטיסטים)
"כשעילאי הגיע לגיל שנתיים" הוא מספר, "התחילו אצלו הפרעות בשינה ותופעות היפראקטיביות אופייניות. נתתי לו תרופות הומיאופתיות שעזרו לו מאוד, ועם התוצאות האלו פניתי ליו"ר אלו"ט וביקשתי להתנדב. הרבה ילדים עם ליקויי תקשורת סובלים מהיפראקטיביות קשה, וידעתי שאני יכול לסייע להם. כך נוצר החיבור. במשך שלוש שנים טיפלתי שם באינספור ילדים והורים, ומהם למדתי הכי הרבה. "

דני רון (אגב, רבים מכירים אותו כהומאופת של ילדי המפורסמים) מקבל פניות רבות מחו"ל, "ולא חייבית להגיע אליי לארץ לטיפול" הוא אומר. "אני מבקש לשלוח אליי סרט וידאו עם קטע שבו נראה הילד כשהוא אוכל, קטע שמתעד אותו בשעות הפנאי שלו, וקטע שמראה איך עובדים איתו בשיטה התנהגותית זו או אחרת. סרט כזה מאפשר לי לאבחן ולשלוח את המרשם ואת הוראות הטיפול."

* איך אתה מבין היום אוטיזם?
"להבנתי, זהו חלק מנסיגה שמתרחשת בכל הטבע בגלל מאה שנים של זיהום על ידינו", אומר דני. "והואיל ואנחנו חלק מהטבע, יש יותר ויותר מקרים של אוטיזם. בארץ מדובר היום בערך במקרה אחד למאה לידות, וזה המון. הביטוי הלטיני Autismus שאוב מהמילה היוונית Autos, שפירושו העצמי. משמע, האוטיזם הוא מהלך של בריחה פנטסיטית אל תוך העצמי. מדוע בני האדם או בעלי החיים וצמחים בורחים? כאקט של הגנה עצמית מפני הסביבה, התוקפת אותנו לאחר שזוהמה והושחתה. זיהמנו את מקורות האויר, המים, האדמה והאטמוספרה, החלנו עלינו את מציאות הסלולר, ילדי האנטנות והמגפה התקשורתית, וגרמנו לכך שאלפי סוגים של חי, צומח, דומם נכחדים, או משתנים. הטבע, והאדם שבתוכו, עוברים תהליכים של נסיגה. של חזרה לאחור. עד מתי? עד שנגיע להבנה שאם נפסיק לפגוע בסביבה – גם היא תפסיק לפגוע שנו, ורק אז נשוב לאיזון, להרמוניה ולבריאות." 

 

כל הזכויות שמורות © למרכז אדיב להומאופתיה קלאסית

 

 

Ez WebSite